AnasayfaHakkımızdaHizmetlerBirlikte Çalışalımİletişim


 

Firmamız 1992 yılında kişisel gelişim üzerine eğitim ve danışmanlık alanında seminerler ve konferanslarla hizmete başlamıştır.
Uzman kadrolarca kazanılmış deneyimler tarafınıza danışmanlık olarak verilmekte ve şirketinizin kısa ve uzun dönemde başarı ve karlılık sağlanması amaçlanmaktadır.

FİZİBİLİTE EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ bünyesinde firmanıza özel eğitimler, grup dayanışması, şirket içi görevdeşlik konuları özenle ele alınarak daha sonra yapılacak çalışmalar için zemin oluşturulmaktadır.

Firmamız destek verdiği firmalar arasında; köprü görevi görmekte, ihtiyaç duyulan ürün hizmet, organizasyon vb. konularda müşterileri aynı platforma taşımaktadır.

Bu hizmet ile güvenilir kaynaklara ulaşmak ve en ekonomik şartlarda ticaret yapmak mümkün olmaktadır.
 

MİSYONUMUZ: Giderek artan rekabetçi koşullarda danışmanlık yaptığımız firmaların her yönden güçlenmelerini sağlamak ve ileriye dönük iş ortaklıkları platformu oluşturmak.

VİZYONUMUZ: Gelecekte doğacak fırsatları modern, rekabetçi, renkli, keyifli bir iş yaşamı ve uzman ellerin ileriyi gören bilinçli hamleleri ile minimum riskler alarak yatırımlarınızı en iyi şekilde geliştirmek, korumak.
 

FİZİBİLİTE EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Kore Şehitleri Caddesi Aremek İş Merkezi No:54/7 Zincirlikuyu / İstanbul / Turkey
Telefon: +90 212 275 27 00 Fax: +90 212 275 27 01
info@fizibilitedanismanlik.com